šťastný důchod

Zbavme se důchodců

Zbavme se důchodců

Pracujeme většinu života, přispíváme do státní pokladny a jediné co nás čeká je nejistota. Přitom ti co pracovali celý život se obávají, že ve stáří nebude dostatek financí v jakémkoliv státním rozpočtu a nebo ještě hůře, budeme muset pracovat do konce života. Což si nikdo v dnešní době nedokáže ani představit vzhledem k délce života člověka.

A přitom většina lidí  na celém světě chce jediné!

Jistotu toho, že jakmile člověk dosáhne odpracována léta a věk pokročí natolik, že chodit do práce bude již z jakýchkoli důvodů nemožné bude mít jistotu solidního příjmu i v důchodu. A já bych Vám tuto jistotu rád dal a nejen to. Co by jste řekli na to, že by jste v důchodu brali stejnou částku do konce života jakou jste byli zvyklí dostávat za dobře odvedenou práci ve Vaších nejlepších létech, aniž by jste museli spořit na důchod a ubírat peníze ze svého již tak napnutého rozpočtu. A dokonce takovou částku, která by byla v průměru za Vaše nejlépe placená léta navýšená každoročně o inflaci.

Nevěříte, že toho lze dosáhnout?

Slyšeli jste o kryptoměnách ?

A víte co za nimi stojí?

Prostě nic!

Jejich cena je pouze založená na tom jak moc velký je o ně zájem. V dnešní době už peníze nekryje nic a pryč jsou ty časy kdy byly peníze kryty zlatem.

Jediné co drží peníze je víra v ně, dána jednotlivými státy světa.

Co takhle oddělit důchodce od reálné ekonomiky tím, že Světová banka která již existuje bude Vám milí důchodci zasílat pravidelně na účet peníze do konce Vašeho života. Odkud se vezmou peníze? Jednoduše se připíše číslo na váš účet. Tak je to jednoduché. Jde jen o dohodu všech státu světa aby řekli to jediné ANO.

Prostě musíte mít zájem a chtít to.

Kde je vůle je i cesta